Vzor motivačného listu
Elektrotechnik

Neviete ako začať alebo sa len chcete inšpirovať ?
Môžete jednoducho upraviť tento vzor a použiť ho pre Váš motivačný list.

RoboticaGermany s. r. o.
Jana Slovinská
Priemyselný Park V.
949 01 Nitra
25. januára 2020


Vážená pani Slovinská,

reagujem na pracovnú ponuku s názvom Zanietený automatizér, inžnier automatizácie (Ref. č.: 4771) inzerovanú na pracovnom portály www.profesia.sk. Opis pozície ma zaujal a preto by som rád prezentoval som záujem o uvedenú pozíciu.

Som absolventom Technickej univerzity v Košiciach v odbore Inteligentná elektronika. Vždy ma fascinovala robotika. Zbieral som o nej odborné aj menej odborné informácie v literatúre, časopisoch aj filmoch už od základnej školy. Keďže mnoho robotov už nie sú len sci-fi a sú nástrojom pomoci                            v domácnostiach, medicíne, či školstve vedel som, že je to niečo, čomu by som sa chcel v budúcnosti venovať.

Okrem teoretických vedomostí z elektrotechniky disponujem aj skúsenosťou vývoja a zhotovenia mobilného autonómneho robota, o ktorom sa môžete dočítať viac v priloženom životopise. Taktiež som absolvoval letné praxe               v odbore, kde som mal možnosť zdokonaliť sa v 3D modelovaní a testovaní prototypov.

So záujmom som si preštudoval opis Vašej spoločnosti. Uchádzam sa o pozíciu vo vývojovom centre aj na základe pozitívnej referencie od svojho kamaráta, ktorý je už druhým rokom spokojným a zanieteným zamestnancom Vašej spoločnosti. S relokáciou za prácou problém nemám a rovnako som pripravený absolvovať služobné cesty súvisiace s výkonom práce.

Testovať a analyzovať chyby pri práci s robotmi je zaujímavá činnosť. My ľudia sme omylní a náš výkon ovplyvňujú faktory každodenného života ako je nedostatok spánku, hlad, či stres. Robot nič z toho pociťovať nemôže, preto ak ho naučíme byť bezchybným, tak ním bude. Zaujala ma aj možnosť konzultácií    s vývojovým oddelením materskej spoločnosti v Nemecku. Verím, že by mi pre komunikáciu s kolegami postačoval anglický jazyk, ale rád si vyplním voľný čas aj štúdiom nemeckého jazyka, keďže považujem nemeckú robotiku za najšpičkovejšiu v Európe.

Verím, že moje vzdelanie, doterajšie skúsenosti a osobnostné predpoklady sú to, čo v profile kandidáta hľadáte. V prípade záujmu o osobné stretnutie som Vám    k dispozícií a rád doplním ďalšie požadované informácie.
S pozdravom,
Ivan Mráz

Kontakt

Michalovce
00421 907 655 789
ivan.mraz10@gmail.com

TIPY