Vzor motivačného listu
Interiérová dizajnérka

Neviete ako začať alebo sa len chcete inšpirovať ?
Môžete jednoducho upraviť tento vzor a použiť ho pre Váš motivačný list.

Bratislavská 72, 900 31 Stupava
+421 917 840 475
karolina.bauerova@gmail.com

TIPY

TIPY

DesignHouseWest, s.r.o.
Adrián Klus
Priekopy 49/A
821 08 Bratislava 
07. januára 2020

Vážený pán Klus,

Vaša spoločnosť ma prvý krát oslovila na jeseň minulého roka na veľtrhu Moddom v Bratislave svojim komplexným prístupom k riešeniu interiérového dizajnu pre domácnosti. Po vzhliadnutí otvorenej pozície Interiérový dizajnér junior na LinkedIn som preto neváhala a rada by som Vám prezentovala som záujem o uvedenú pozíciu. 

Som absolventkou Vysokej školy výtvarných umení v Bratislave v odbore Dizajn s ročnou praxou na pozícií Interiérový dizajnér v architektonickom štúdiu poskytujúcom komplexné riešenia bývania na kľúč. 

Inklinujem ku škandinávskemu štýlu v súlade s našimi regionálnymi špecifikami. Záujem o škandinávsku tvorbu som si prehĺbila vďaka programu Erasmus, kde som využila možnosť štúdia v Štokholme. Tam som sa okrem odbornej oblasti venovala aj štúdiu švédskeho jazyka, v ktorom sa dohovorím ako začiatočník, a tak spolu s aktívnou znalosťou anglického a nemeckého jazyka mám prístup k širšiemu spektru odbornej literatúry pôvodného a moderného dizajnu.

Preferujem tvorbu návrhov interiérov v použitím nábytku a doplnkov prírodných materiálov v prirodzenej farebnej škále a v rôznych tvarových prevedeniach. Pri riešení zadaní sa na nábytok pozerám nie len v kontexte vzhľadu a funkčnosti, ale taktiež v kontexte ekonomickom, environmentálnom a s ohľadom na udržateľnosť riešení.

Som presvedčená, že každý obytný priestor by mal mať vlastnú DNA, ktorá zrkadlí ľudí žijúcich v danom priestore, aby sa z neosobného priestoru stal domov. Som pripravená pracovať samostatne, s osobitým prístupom ku každému klientovi a priestoru.

Ovládam viaceré programy 3D navrhovania uvedené v životopise, mám skúsenosti v príprave rozpočtových a nákupných plánov projektu, rada sa oboznamujem s novými trendami, a svojim pozitívnym prístupom sa staviam ku všetkým novým výzvam. 

Verím, že moje doterajšie skúsenosti a osobnostné predpoklady sú to, čo v profile kandidáta hľadáte. V prípade záujmu o osobné stretnutie Vám rada doplním ďalšie informácie a poskytnem k nahliadnutiu portfólio doterajšej práce.
S pozdravom,
Karolína BAUEROVÁ