Vzor motivačného listu
Operátor výroby

Neviete ako začať alebo sa len chcete inšpirovať ?
Môžete jednoducho upraviť tento vzor a použiť ho pre Váš motivačný list.

LINAK Slovakia s.r.o.
Ing. Lucia Balážiková
Župčany 435, 080 01 Prešov - Župčany
Slovenská republika
20. februára 2020

Vážený pani Balážiková,


na základe oznamu o voľnom pracovnom mieste Operátor výroby - kvalitár uverejnenej na obecnej informačnej tabuli by som chcela touto cestou vyjadriť záujem o toto pracovné miesto. Vaša spoločnosť ma po dohľadaní si konkrétnejších informácií veľmi oslovila. Taktiež som dostala dobrú referenciu na spoluprácu s Vašou spoločnosťou od starostu našej obce. 


Oslovilo ma široké zameranie použitia elektrických pohonov vyrábaných v závode v Župčanoch. Zameranie na komfort pacientov aj zdravotníkov dodávkami pohonových systémov pre nemocničné a zdravotnícke vybavenie je niečo, s čím sa môže jednoducho ktokoľvek z nás stretnúť aj v súkromnom živote. Podľa informácií na Vašej webovej stránke vyrábate pohony aj pre poľnohospodárske stroje, čo je tiež oblasť ku ktorej mám blízko vďaka stredoškolskému vzdelaniu a následnej práci v mliekarni.


Po utlmení poľnohospodárskej výroby a podnikov v našom okrese som musela zvážiť zmenu pôsobnosti, zamerala som sa teda prevažne na prácu v technickom prostredí, vďaka čomu mám niekoľkoročnú skúsenosť s prácou ako operátor výroby a zároveň kontrolór kvality, k čomu mám príslušné certifikačné skúšky.


Preferujem prácu na denné zmeny (ranné a poobedné), keďže by som mala takto uľahčenú dopravu prostriedkami diaľkovej hromadnej prepravy z bydliska do práce. Som presvedčená, že som jedna z najusilovnejších a najzodpovednejších kandidátov na túto pozíciu. Som pripravená pracovať samostatne a zároveň nekonfliktne v kolektíve, dodržiavať pracovné postupy a ostatné inštrukcie pre riešenie problémov a nezrovnalostí vo výrobe. Som technicky a manuálne zdatná.


Vo voľnom čase sa rada vraciam do prírody, zároveň sa pokúšam spolu s ďalšími zanietenými folkloristami o udržanie a ďalší rozvoj tanečno-hudobného súboru či uchovávanie tradičných receptov z našej oblasti. 


Verím, že moje doterajšie skúsenosti a osobnostné predpoklady sú to, čo v profile kandidáta hľadáte. V prípade záujmu               o osobné stretnutie Vám rada doplním ďalšie informácie na pracovnom pohovore.
S pozdravom,
Hana LEDECKÁ