Vzor motivačného listu
Skladník - vodič VZV & NZV

Neviete ako začať alebo sa len chcete inšpirovať ?
Môžete jednoducho upraviť tento vzor a použiť ho pre Váš motivačný list.

Amazon logistické centrum Sereď - BTS2
Personálne oddelenie
Amazonská 4753/1, 926 01 Sereď
Slovenská republika
25. februára 2020

Vážené Personálne oddelenie spoločnosti Amazon,

s veľkým záujmom už nejaké obdobie sledujem prínos spoločnosti Amazon v okrese a po tom čo som si prečítal ponuku práce na pracovnej pozícií Pracovník logistického centra som neváhal a preto by som chcel touto cestou prezentovať svoj záujem o prácu u Vás.

Som tichý nekonfliktný človek, no veľmi rád sa cítim súčasťou dobrého kolektívu v spoločnosti so správnym prístupom a hodnotami. Vďaka 40 logistickým centrám v Európe a miliónom rôznych produktov poskytujete zákazníkom nevyčísliteľnú pridanú hodnotu výberu tovaru a doručenia v čo najkratšom čase.

V logistických centrách a výrobe sa pohybujem už niekoľko rokov a vyskúšal som si aj pozíciu v predaji a službách. V priebehu pomerne krátkeho obdobia som absolvoval skúšky na oprávnenie viesť motorové vozíky skupín I. a II. triedy druhu A, C, D a W1. Som zodpovedný a precízny pracovník, sústredím sa na detaily a rád pomôžem kolegom pri predchádzaní možných problémov. Pochádzam z dvojjazyčnej domácnosti, preto sa okrem slovenčiny dohovorím aj maďarsky, ovládam však aj angličtinu, vďaka ktorej nemám ťažkosti pri administrácií logistických záznamov a čítaní etikiet v tomto jazyku.

Na Vašej náborovej internetovej stránke som si prečítal, že sa Amazon usiluje o rovnosť príležitostí a nedávno som si v denníku Hospodárske Noviny prečítal článok so zamestnankyňou Vášho logistického centra, ktorá je vodičkou vysokozdvižného vozíka. V tomto odbore je žien minimum a teší ma prístup spoločnosti ktorá verí, že rovnako hodnotný pracovný výkon môžu a vedia na technických pozíciách podať muži aj ženy.

Rád by som sa stal súčasťou úspešného príbehu Amazonu, som pripravený pracovať v trojzmennej prevádzke          a som k dispozícií k nástupu od 1.4.2020. V prípade záujmu z Vašej strany budem vďačný za príležitosť prezentovať sa osobne .


S pozdravom,
Juraj NÉMETH