Vzor motivačného listu
Vodič kamiónu

Neviete ako začať alebo sa len chcete inšpirovať ?
Môžete jednoducho upraviť tento vzor a použiť ho pre Váš motivačný list.

Ján
MIKUŠ

TIPY

Vyberte ...
PT Sans
Roboto
Open Sans
Montserrat
Roboto Condensed
PT Serif
Varela Round
Lora
Lato
Oswald
Raleway
Crimson Pro
Merriweather
Libre Baskerville

Kontakt

Sečovce
00421 903 930 015
jan.mik.truck@zoznam.sk
48 rokov

TIPY

SpolHrubTrans, s.r.o.
Hlavná 560, 076 61 Bačkov
Slovenská republika
20. februára 2020Vážený pán Hrubošický,

rád by som prejavil záujem o pracovnú pozíciu Vodič MKD, o ktorej som sa dozvedel od svojho dlhoročného rodinného priateľa, ktorý je taktiež zamestnancom Vašej spoločnosti.
Najspokojnejší som s volantom v ruke, preto by som si inú prácu ako vodič kamiónu predstaviť pre seba už nevedel. Šoférujem rád, som v dobrej fyzickej aj psychickej kondícií, rád spoznávam popri práci nové miesta a nových ľudí. Pri čakaní na nákladku sa vždy dozviem niečo zaujímavé o tovare čo prepravujem či     o tom, ako vzniká.
Cesty si krátim a spríjemňujem počúvaním audiokníh, najčastejšie tých s dobrými detektívnymi zápletkami. Veľmi rád počúvam za jazdy slovenskú a zahraničnú hudbu z mojej mladosti, venujem sa jej ešte aj aktívne ako basgitarista hudobnej skupiny, ktorú sme s kamarátmi založili už počas strednej školy. Keďže popri brázdení európskych ciest mi už veľa času na hudobné turné neostáva, zahráme si už len občas na lokálnych podujatiach v našom okrese. Na cestách mi robí spoločnosť mačka, ktorú brávam na jazdy so sebou už roky.
Na strednej škole som sa naučil dobrej starostlivosti o motorové vozidlá, preto si viem operatívne v prípade malých problémov a porúch na vozidlách často pomôcť sám. Prepravoval som rôzne druhy tovarov a materiálov, mám skúsenosti aj so samostatnými nákladkami a som veľmi dôsledný v administratívnej činnosti súvisiacej s touto prácou. Moja karta vodiča je bez záznamu o nehode a dúfam, že to tak stále aj ostane. Všetky doklady mám platné a disponujem poistením zodpovednosti voči zamestnávateľovi. Na cestách nikdy neriskujem a nesprávam sa bezohľadne keďže viem, že sa volantom v okolo jazdiacich autách sedí niekto, na koho doma čakajú, tak ako vždy doma čakajú aj na mňa.
Ak by vás zaujal môj životopis a motivačný list a viete si predstaviť, že by som bol vhodným kolegom do Vašej rodinnej spoločnosti, budem rád ak mi dáte spätnú väzbu a na osobnom stretnutí by som sa Vám rád bližšie predstavil osobne.
Vopred ďakujem za Váš čas.
S pozdravom,
Ján MIKUŠ